Z důvodu zrušení výběru dobírek u přepravců tímto žádáme zákazníky, aby upřednostnili platbu převodem na náš bankovní účet. Děkujeme za pochopení

PearTune MSO Tuning elektrokola Brose

Kód: 102728
Novinka Tip
Značka: PearTune
4 990 Kč –10 %
Brose Normal Still ON BMZ BLACK 2 new
4 990 Kč –10 % 4 490 Kč
Skladem (> 5 ks)

PearTune MSO BROSE je zařízení používané k odstranění rychlostního omezení příšlapu elektrokola v 25km/h se středovým pohonem Brose (všechny modelové řady od roku 2014 až do roku 2019) v libovolné kombinaci se všemi dostupnými displeji na trhu montovanými s tímto pohonem.

Omezení rychlosti: plně odstraněno

Aktivace: LIGHT BUTTON

Zobrazení hodnot na displeji: správné údaje

Detailní informace

Detailní popis produktu

PearTune MSO Tuning elektrokola Brose

PearTune BROSE se zapojí do systému elektrokola s použitím kompatibilních konektorů. Zařízení není nutné nijak nastavovat ani není při instalaci nutné použití diagnostiky. Veškerá konfigurace a adaptace na nastavení konkrétního kusu elektrokola je zajištěna automaticky.

PearTune je zapojeno mezi senzor tachometru a jednotku motoru a mezi display a jednotku motoru. Jako napájení se používá napájení displeje. Veškeré údaje jako je aktuální, průměrná, maximální rychlost, ujetá vzdálenost, atd. zůstávají na displeji pravdivě zobrazovány.

Jediný rozdíl je v tom, že od okamžiku instalace Vy, nikoliv Vaše kolo, určujete, jak rychle pojdete. Maximální rychlost je limitována již pouze frekvencí šlapání. 

 

Používání:

Funkci PearTune MSO lze kdykoliv během jízdy zapnout nebo vypnout krátkým stiskem tlačítka pro ovládání světel (light button). Funkce tohoto tlačítka zůstává při dlouhém stisku nezměněna. Aktivita zaříízení je zobrazena na displeji jednorázově po aktivaci zhasnutím číslic rychlostního ukazatele nebo zobrazením velké rychlosti (>90 km/h) NEBO zobrazením hodnoty 9.9 km/h (2.5km/h) bezprostředně po zapnutí (vypnutí) zařízení.

Technické parametry

  • Rozměry bez kabelů: 21 x 40 x 12mm
  • Rozsah napájecího napětí: 5 - 15 V
  • Maximální odběr: 100 mA
  • Maximální příkon: 1.5W
  • Hmotnost: max. 30g
  • Napětí nikde v zařízení, ani uvnitř ani na vstupních/výstupních pinech nepřesahuje 20 V

 

Legislativa

Výrobce si vyhrazuje právo na změny. Tento návod je nedílnou součástí prodávaného zařízení. Zařízení není samostatně funkčním celkem. Používáním zařízení PearTune MSO se jeho uživatel zavazuje, že bude upravené elektrokolo používat v souladu s platnou legislativou daného státu a to i mimo pozemní komunikace, tedy pouze na vlastním pozemku nebo na pozemcích k tomu určených. Uživatel rovněž bere na vědomí, že provozování kola mimo vlastní pozemek i s vypnutým, avšak nainstalovaným zařízením PearTune MSO nemusí být v souladu s legislativou. Výrobce nezaručuje neporušení záruky elektrokola ani nemožnost poškození či zablokování systému elektrokola. Výrobce se zříká zodpovědnosti za jakékoliv škody, ať už na zdraví či na majetku, spojené s instalací či používáním tohoto zařízení.

 

Výrobce je držitelem certifikátu zkoušek elektromagnetické kompatibility – shoda s předpisy EU (označení CE) a certrifikátu o restrikci použití nebezpečných substancí (označení RoHS).

Doplňkové parametry

Kategorie: Tuning elektrokol PearTune
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: