VÁNOČNÍ VÝZDOBA - vyzdob si garáž, domácnost již od 49,- Kč ZDE

Velkoobchod – hledáme partnery

Podnikáte v oboru auto–moto? Nabídněte svým klientům to nejlepší!

Provozujete autoservis? Anebo máte vlastní prodejnu s díly a příslušenstvím pro automobily či motocykly? V tom případě bychom vás rádi vyzvali ke spolupráci. My z mtCar.cz totiž provozujeme vedle klasického e-shopu i velkoobchod.

Špičkové produkty, které u nás najdete, tedy můžete za dobré ceny nabízet i svým klientům.

Proč bychom si měli plácnout? Zejména proto, že jedeme stejné vlně – stejně jako vy jsme nadšenci do všeho, co se týká oboru auto–moto. Auta a motorky nás zkrátka nadevše baví, což se bude projevovat i v našem vzájemném obchodování. A kromě svého nadšení vám jako registrovaným partnerům můžeme nabídnout i zajímavé slevy. Velkoobchodní slevy poskytujeme pouze na zboží z kategorie Velkoobchodní zboží mtCar - kompletní nabídku zobrazíte zde . Tato kategorie momentálně nabízí cca 1000 zajímavých produktů, které neustále rozšiřujeme.

Pro spolupráci s námi potřebujete:

  • živnostenský list,
  • výpis z obchodního rejstříku,
  • upřímné nadšení pro auta či motorky.

Po registraci a schválení Vašeho obchodního účtu můžete již pohodlně nakupovat! Po přihlášení do systému již vidíte Vaše nákupní velkoobchodbí ceny. První objednávku je nutné vytvořit ve výši min. 2500 Kč. Další objednávky už pak budete moci provádět bez limitu.

Jdete do toho s námi? Pokud ano, dejte nám vědět na e-mail info@mtcar.cz nebo telefon +420 728 404 361. Klidně jen nadhoďte svou představu – rádi s vámi všechno probereme a vysvětlíme, co a jak.

Velkoobchod s produkty z oblasti auto-moto (spolupráce)